Lütfen bekleyiniz...

Prof. Dr. Mehmet Mutaf

Lütfen bekleyiniz...

Prof. Dr. Mehmet Mutaf
Prof. Dr. Mehmet Mutaf

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Microtia SPRİNG THREAD – Ameliyatsız Yüz Germe | Prof. Dr. Mehmet Mutaf

SPRİNG THREAD – Ameliyatsız Yüz Germe

SPRİNG THREAD – Ameliyatsız Yüz Germe

Kalıcı Dinamik Askı Yöntemi

SPRİNG THREAD NEDİR?

Kalıcı ve esnek ipler kullanılarak yapılan ameliyatsız yüz germe işlemidir. Yüzün yaşlı ve yorgun ifadesini düzeltmek için esnek askılarla lifting amacıyla yapılır. Uygulama sonrası gerginleştirici etki hemen görülür. Dinamik askılama işlemi dokuları derinden destekleyerek asmak ve cildi germek için geliştirilmiş, güvenli bir yöntemdir. Bu esnek asıcı biyo-uyumlu materyal, derin dokuda erimeden kalır. Böylece asıcı ve toparlayıcı etkisi çok daha uzun süre devam ederken, ilerleyen yaşlarda yeni ve daha ileri sarkmalara karşı da yararlı bir destekleyici etki sağlar. Yüzün mimik hareketlerine uyum sağlayarak, dışardan belli olmadan görevini yerine getirir.

• Askılama ve taşıma ömrü çok uzundur
• Dokularla reaksiyona girmediğinden histolojik komplikasyon riski daha azdır
• Yumuşak ve esnek asıcı ipler, ayrıca yüzdeki mimik hareketlerine uygun esneyerek, doğal ve fark edilmeyen bir askılama sağlar
• Dinamik askılama yüksek asıcı güç ile dokuya iyi tutunması büyük bir avantajdır.

NASIL UYGULANIR?

Uygulama lokal anestezi ile yapılıp, yaklaşık 30- 45 dakika sürmektedir. Yüzde yapılan analiz sonrası dinamik askılamayı yapacak ensek tutucu ipler doğru yerlere oturtulur, gerilerek bırakılır. Saçlı deri altı kullanıldığı için dikiş gerekmemektedir. İz bırakmadan yapılan bu minimal girişimden sonra iyileşme çok hızlı olur. Hastalar günlük hayata hemen dönebilir. Uygulama kolay, acısız ve günlük yaşamı etkilemeyecek şekilde gerçekleşir.

Detaylı bilgi yada sizi aramamızı isterseniz aşağıdaki formu doldurabilrsiniz. 

1 Kişisel Bilgilerinizi Giriniz
Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi giriniz.

SİZİ ARAYALIM!

Formu doldurun, size hemen ulaşalım.