Lütfen bekleyiniz...

Prof. Dr. Mehmet Mutaf

Lütfen bekleyiniz...

Prof. Dr. Mehmet Mutaf
Prof. Dr. Mehmet Mutaf

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Microtia Ultrasonik Kavitasyon ile Bölgesel İncelme | Prof. Dr. Mehmet Mutaf

Ultrasonik Kavitasyon ile Bölgesel İncelme

Yüksek yoğunlukla ultrasonik enerji ile sağlanan termal etki ile vücudun sorunlu bölgesine yoğunluğu azaltılmış ultrasonik ses dalgaları verilerek yağları yakmaya yarayan bir bölgesel zayıflama, selülit tedavi yöntemidir.Yağları parçalayıp hücre duvarını bozarak açığa çıkan yağ ve yağ asitlerinin lenf yolu ile vücuttan atılımını sağlar. En çok uygulama yapılan bölgeler; karın, gıdı, kalçalar, iç ve dış bacaklardır.

Uygulama kolajen artımı da sağlayarak bölgesel sıkılaşma da elde edilir.Ultrason dalgaları ile yapılan bu  tedavide diğer yandan masaj uygulandığı için kan dolaşımı ve lenf akışı da uyarılarak bölgesel dolaşım rahatlatılır. Bu içerik uzaklaştırıldığın da bölgesel incelme sağlanmaktadır.

Lipo Lazer Ped : Yağ hücrelerini hedeflemek için tasarlanmış ışığın belirli dalga boylarını yayan lazer enerjisi, güvenli ve acısız bir şekilde birkaç milimetreye nüfuz eder. Deri altı yağ veya yağ dokusu tabakası açığa çıkarılır.

Kavitasyon :  Ultrasonik Kavitasyon makinesi, yağ hücrelerini parçalamak için ses dalgalarını  kullanır, bu da yağ hücrelerinin içeriklerini sıvılaştırmaya neden olur. lenf sisteminiz bu atık maddeyi alır ve karaciğer tarafından işleninceye kadar terleme, idrar ile elimine edilene kadar vücudunuzda dolaşmaya başlar. Sonuçlar hemen gözle görülür bir şekilde fark edilir, ancak tüm süreç birkaç gün sürebilir ve bu süre zarfında sonuç almaya devam edersiniz.

RF :  Dokuda yeni bir kolajenin oluşmasına neden olan doğal iyileşme tepkisini uyaran, cildin daha sert görünmesini ve hissetmesini sağlayan yeni elastin liflerinin üretilmesine yardımcı olan termal bir reaksiyona neden olur. Cilt, herhangi bir yanık riski olmaksızın, sürekli ve düzgün bir şekilde ısıtılır.

Vakum : Yağı parçaladıktan sonra selülit birikimini azaltır. Lenf sistemi ile ayrışan yağ asidini ve toksini boşaltır. Vakumlar vücut şekillendirmede anında etki sağlar.

Detaylı bilgi yada sizi aramamızı isterseniz aşağıdaki formu doldurabilrsiniz. 

1 Kişisel Bilgilerinizi Giriniz
Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi giriniz.

SİZİ ARAYALIM!

Formu doldurun, size hemen ulaşalım.