Lütfen bekleyiniz...

Prof. Dr. Mehmet Mutaf

Lütfen bekleyiniz...

Prof. Dr. Mehmet Mutaf
Prof. Dr. Mehmet Mutaf

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Microtia İç Bacak ve Kol Sıkılaştırma | Prof. Dr. Mehmet Mutaf

İç Bacak ve Kol Sıkılaştırma

İç bacak ve kol sarkmaları, yaşlanma, hızlı alıp verilen kilo kayıpları sonrası oluşan ve gerek görsel estetik gerekse yaşam kalitesini olumsuz etkileyen deformiteleri kliniğimizde iç bacak ve kol sarkmalarının düzeltilmesi için ameliyatsız tedavi uygulamalarından dünya genelinde geçerli en son teknoloji ile üretilmiş HIFU yöntemiyle çözüm üretmekteyiz.
Cilt altı dokuları ve katmanlarına selektif olarak istenilen derinliğe gönderilen odaklanmış ultrason enerjisi ile termal etkiyi yaratarak vücudun doğal iyileşme sürecini uyarır. Ve cildin uzun süre sıkılaştırmaya götüren yeni kolajen sentezini sağlar. HIFU tedavisi vücut şekillendirilmesi için kullanılan ve dünya genelinde etkili bir yöntemdir. Özellikle kol, karın ve iç bacak bölgelerinde etkili sıkılaştırma ve toparlanma sağlayan bir uygulamadır. Cilt yüzeyinde herhangi bir hasar yaratmadan deri altı dokularda kolajen sentezini uyararak etki eder. İşlem uzun süreli bir etkiye sahip olup uygulamadan sonra olumlu etkiler aylar içerisinde görülür. Ve yıllarca sürecek bir sonuç elde edilir. Birden çok uygulama ile sonuçların daha da iyileştirilmesi mümkündür.

    • Yağ hücrelerini yok eder
    • Selüliti azaltır
    • Cildi sıkılaştırır
    • Cildin esnekliğini arttırır

Kliniğimizde HIFU teknolojisi hekim değerlendirmesi sonrasında Uzman Estetisyenlerimiz tarafından uygulanır. Vücut sıkılaştırma işlemi ile ağrısız, deriye hasar vermeden, sosyal hayatınıza devam edebilirsiniz.

Detaylı bilgi yada sizi aramamızı isterseniz aşağıdaki formu doldurabilrsiniz. 

1 Kişisel Bilgilerinizi Giriniz
Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi giriniz.

SİZİ ARAYALIM!

Formu doldurun, size hemen ulaşalım.