Lütfen bekleyiniz...

Prof. Dr. Mehmet Mutaf

Lütfen bekleyiniz...

Prof. Dr. Mehmet Mutaf
Prof. Dr. Mehmet Mutaf

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Microtia Kırışık | Prof. Dr. Mehmet Mutaf

Kırışık

HIFU, cildin katmanlarında farklı derinlikte son derece odaklanmış akustik enerji sunarak çalışır. Vücudun doğal iyileşme tepkisi, cildi uzun süreli sıkılaştırmaya götüren yeni kolajen oluşumuyla sonuçlanır. Ultrasonik ses dalgaları ile yağ hücrelerini yok eder. HIFU tedavisi vücut şekillendirilmesi için kullanılan etkili bir yöntemdir. Özellikle sıklıkla sorun yaşanan bölgeler olan kol, karın ve iç bacak bölgelerinde etkili bir sıkılaştırma ve toparlama sağlamaktadır.
Ultrason dalgasının yüksek frekansı cildin altında ısınmaya, etkili bir şekilde yağ hücrelerinin yok edilmesine ve tedavi edilen bölgedeki cildi sıkılaştırmaya neden olur. İşlem uzun süreli dokuyu uyarır ve daha ileri germe ve sıkıştırmaya ve yıllarca sürecek sonuçlara neden olur.

• Yağ hücrelerini yok eder
• Selüliti azaltır
• Cildi sıkılaştırır
• Cildin esnekliğini arttırır

Detaylı bilgi yada sizi aramamızı isterseniz aşağıdaki formu doldurabilrsiniz. 

1 Kişisel Bilgilerinizi Giriniz
Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi giriniz.


Hydrafacial ablatif olmayan, cilt yenileme işlemini yeni  bir boyuta taşıyan profesyonel klinik bir sistemdir. Dört teknolojiyi bir arada olan Vortex Extraction ve Vortex Fusion ile işlem sonrası  ortaya çıkacak pozitif sonuçlar elde edilir. Patentli başlıklar sayesinde cildi derinlemesine temizler, yumuşatır, yağlı ve ölü hücreleri sökerek cildi arındırır. Vortex (girdap) etkisini kullanarak siyah ve beyaz noktaları yağ birikintisini ve fazla sebumu kolayca çıkarır.

Cilt nemlendirici ve besleyici solüsyonları ile antioksidanları cilde iletir. Cildin görünümünü iyileştirip hiperpigmentasyonu ve yağ problemini çözer, kırışıklıkları açar. Uygulama sırasında kullanılan Gleal asit kartuşları sayesinde cilt yüzeyinde hemen bir parlaklık görülmektedir. Tüm cilt tiplerinde rahatlıkla kullanılmaktadır.Rutin cilt bakımlarından en büyük farkı ağrısız ve acısız olmasıdır. Hızlı etkilidir ve hiçbir yan etkisi yoktur. Her cilt tipine her mevsim uygulama rahatlıkla yapılır. İşlem en fazla 30 dk sürer. Efektif bir sonuç elde etmek için uygun sürede uygun miktarlarda solüsyon kullanılmalıdır. Doğru ellerde doğru sonuçlar vermektedir.Tedavi bitiminde mavi ve kırmızı LED uygulaması yapılmaktadır. Mavi LED sivilceler ve akneyi oluşturan bakterileri yok ederek porları temizler. Kırmızı LED ise elastin ve kolajen liflerinin üretimini uyarır. Hiçbir yan etki görülmez. Parlak ve canlı bir cilde anında kavuşulur. 

İlk uygulamalarda haftada bir seans olmak üzere 4 ile 6 seanslık tekrar idealdir. İlk tedavi kürü tamamlandıktan sonra ayda bir kez yaptırmak yeterli olacaktır. 


SİZİ ARAYALIM!

Formu doldurun, size hemen ulaşalım.