Lütfen bekleyiniz...

Prof. Dr. Mehmet Mutaf

Lütfen bekleyiniz...

Prof. Dr. Mehmet Mutaf
Prof. Dr. Mehmet Mutaf

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Microtia Somon balığı DNA enjeksiyonu | Prof. Dr. Mehmet Mutaf

Somon balığı DNA enjeksiyonu

 

Somon balığı DNA enjeksiyonu Özet Bilgi

ANESTEZİ
Anestezi lokal anestezi içerir
AMELİYAT SÜRESİ
Ameliyat Süresi 5-10 dakika
İYİLEŞME SÜRECEİ
İyileşme Süreci 1-2 gün
KESİN SONUÇ
Kesin Sonuç 1 hafta
HASTAHANEDE KALMA SÜRESİ
Kullanım Süresi 4-6 ay
DİKKAT
Dikkat sivilceye yatkın ciltlerde dikkat
AĞRI
Ağrı yok
NOT
Not 35 yaş üstü başlanmalı
Yıllar içerisinde cildimizde yıpranma artmaktadır. Cildimiz için düzenli ve yeterli uyku, yeterli su içilmesi, dengeli beslenme, güneş ve sigaradan kaçınma ve gerektiği kadar nemlendirme olmazsa olmazlarıdır. Bunun yanında ihtiyacı olan maddelerin cilt içine enjeksiyonları ile ek bakım sağlanmış olur. 

 Proteinlerde hücrelerin ana yapı taşlarıdır. Yeni hücre yapımında kullanılan ana maddeler olup vücudumuz kendi üretim yapamaz ve mutlaka dışarıdan almamız gerekir. Protein bakımından zengin olan somon balığı, cildimizde yapılacak olan yeni hücreler için gerekli olan proteinleri içermektedir. 

 Cilt içerisine verilecek olan proteinler ile hücrelerin ihtiyacı olan  yapı taşlarına kavuşması sağlanır. Böylece cilt nemlendirilmesi, sıkılaşması, netlik ve parlaklık kazanması, yaşlanmaya karşı dayanıklılığı arttırılmış ve sağlanmış olur. 

Detaylı bilgi yada sizi aramamızı isterseniz aşağıdaki formu doldurabilrsiniz. 

1 Kişisel Bilgilerinizi Giriniz
Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi giriniz.


Sıklıkla orta yaş grubuna ve daha çok kuru cilt yapısına uygulanır. Kişinin cilt yapısına göre ve yaşına göre uygulama sıklığı değişkenlik gösterir. Hiçbir anestezi gerektirmez. Mikroenjeksiyon yöntemi ile cilt üzerinden uygulanır. İçeriğinde lokal anestezikler mevcuttur. İşlem 2-5 dakika kadar sürer. Uygulama bölgesi etrafında hafif uyuşukluk olabilir,bu his yaklaşık 15-20 dakika içerisinde kaybolur. Kişide hiçbir yan etkisi olmaz. Bazı cilt yapılarında sivilcelenme de artış yapabilir. Kişi günlük yaşamına devam eder. Cildin ihtiyacına göre ayda bir kez toplam  3 ay  ya da 3-6 ayda bir tekrarlanması gerekir. 


SİZİ ARAYALIM!

Formu doldurun, size hemen ulaşalım.