Lütfen bekleyiniz...

Prof. Dr. Mehmet Mutaf

Lütfen bekleyiniz...

Prof. Dr. Mehmet Mutaf
Prof. Dr. Mehmet Mutaf

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Microtia Göz altı ışık dolgusu | Prof. Dr. Mehmet Mutaf

Göz altı ışık dolgusu

 

Göz altı ışık dolgusu Özet Bilgi

ANESTEZİ
Anestezi lokal anestezi içerir
AMELİYAT SÜRESİ
Ameliyat Süresi 10 dakika
İYİLEŞME SÜRECEİ
İyileşme Süreci 2-3 gün
KESİN SONUÇ
Kesin Sonuç 1 hafta
HASTAHANEDE KALMA SÜRESİ
Kullanım Süresi yaklaşık 2 yıl
DİKKAT
Dikkat morluk oluşabilir
AĞRI
Ağrı yok
NOT
Not kesin sonuç için ayda 1 kez, toplam 3 seans gereklidir
Yüzümüzü yukarıdan aşağı değerlendirirken alından sonra en çok göze çarpan bölüm göz etrafıdır. Göz altı olukları ve morlukları kişileri yorgun ve yaşlı gösteren sorunlardır. Buradaki oluklar yapısal olmakla birlikte yaş ilerledikçe yanak dokusunun aşağı doğru sarkmasıyla daha da belirginleşir. İnce bir deri bölgesi olmasından dolayı cilt altı damarlar kolaylıkla görünür hale gelir ve göz altı morlukları ismini alır.

Dolgu olarak kullandığımız hyaluronic asidin farklı bir teknoloji ile eklenen bazı maddelerle hem oluklar doldurulabilir hem de bu ek maddeler sayesinde morluklarda açılma sağlanır. İnce akışkan yapısından dolayı da ince deri altında görünür hale gelmez ve rahatsızlık vermez.

Seanslar halinde uygulanır. Her ay 1 kez olma koşulu ile toplam 3 seans yeterli olur. Seanslar halinde uygulama ile istenmeyen etkilerden korunmuş olunur ve etki daha kalıcı olur. 

Detaylı bilgi yada sizi aramamızı isterseniz aşağıdaki formu doldurabilrsiniz. 

1 Kişisel Bilgilerinizi Giriniz
Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi giriniz.


Kişinin dolgu yapılacağı alanlar belirlenir. Ayrıntılı tıbbi hikaye alınması, hasta muayenesi, kişinin beklentileri, işlem hakkında bilgilendirme, işlem öncesi fotoğraflama, işlem sonrası sonuçların beraber değerlendirilmesi yapılır. Tetkik gerektirmez.Akışkan olmasından dolayı çok ince iğnelerle uygulanabilir ve ağrısı olmaz, anestezi gerektirmez. Kişinin ihtiyacına göre gereken bölgelere mikroenjeksiyon yöntemi ile uygulanır. Sıklıkla kullanılan dolgu maddelerinin içerisinde lokal anestezik maddeler vardır. Uygulama aşamasında ve sonrasında ağrı oluşumunu engellerler. İşlem yaklaşık 10-20 dakika kadar sürer.İşlemden yarım saat sonra yüz yıkanabilir. Dolgu uygulamasından sonra aynen botox uygulaması gibi uygulama bölgesinde kızarıklık, ekimoz veya şişlik olabilir. Göz çevresi bölgesindeki şişliklere biraz daha sık rastlanır. Kişi ertesi gün rahatlıkla işine gidebilir.


SİZİ ARAYALIM!

Formu doldurun, size hemen ulaşalım.