Lütfen bekleyiniz...

Prof. Dr. Mehmet Mutaf

Lütfen bekleyiniz...

Prof. Dr. Mehmet Mutaf
Prof. Dr. Mehmet Mutaf

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Microtia Burun Dolgusu | Prof. Dr. Mehmet Mutaf

Burun Dolgusu

 

Burun Dolgusu Özet Bilgi

ANESTEZİ
Anestezi lokal anestezi içerir
AMELİYAT SÜRESİ
Ameliyat Süresi 10-15 dakika
İYİLEŞME SÜRECEİ
İyileşme Süreci 2-3 gün
KESİN SONUÇ
Kesin Sonuç 1 hafta
HASTAHANEDE KALMA SÜRESİ
Kullanım Süresi 6-24 ay
DİKKAT
Dikkat ertesi gün şişlik
AĞRI
Ağrı yok
NOT
Not kullanılan malzemeye göre kalıcılık değişir
Burun yüzümüzün tam orta noktasında yer alan en çok dikkatleri, çeken organımızdır. Burun estetik ameliyatları da en sık uyguladığımız işlemdir. Ameliyat ile burun dokusu büyütülüp küçültülebilir. Ameliyat için uygun olmayan, burunda minimal değişiklik isteyen ya da asimetriden şikayetçi hastalar için dolgu uygulamaları ile burun şeklinde değişiklik elde etmek mümkündür.

Dolgu yardımı ile burun ucu kaldırma, ameliyata bağlı ya da bağımsız asimetrileri giderme,çökme bölgelerinde hacim kazandırma mümkün olmaktadır.

Detaylı bilgi yada sizi aramamızı isterseniz aşağıdaki formu doldurabilrsiniz. 

1 Kişisel Bilgilerinizi Giriniz
Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi giriniz.


Kişinin dolgu yapılacağı alanlar belirlenir. Ayrıntılı tıbbi hikaye alınması, hasta muayenesi, kişinin beklentileri, işlem hakkında bilgilendirme, işlem öncesi fotoğraflama, işlem sonrası sonuçların beraber değerlendirilmesi yapılır. Tetkik gerektirmez.Herhangi bir anestezi gerektirmez. Kişinin ihtiyacına göre gereken bölgelere mikroenjeksiyon yöntemi ile uygulanır. Sıklıkla kullanılan dolgu maddelerinin içerisinde lokal anestezik maddeler vardır. Uygulama aşamasında ve sonrasında ağrı oluşumunu engellerler. İşlem yaklaşık 15-20 dakika kadar sürer.İşlemden yarım saat sonra yüz yıkanabilir. İşe hemen geri dönülebilir. Dolgu uygulamasından sonra aynen botox uygulaması gibi uygulama bölgesinde kızarıklık ve ekimoz olabilir. Enjeksiyona bağlı ağrı, içeriğinin yoğun olmasından dolayı daha fazla olması beklenir ancak çoğu dolgu maddeleri lokal anestezik içerirler ve ağrı etkisi minimalize edilmiş olur.


SİZİ ARAYALIM!

Formu doldurun, size hemen ulaşalım.