Lütfen bekleyiniz...

Prof. Dr. Mehmet Mutaf

Lütfen bekleyiniz...

Prof. Dr. Mehmet Mutaf
Prof. Dr. Mehmet Mutaf

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Microtia Zayıflama bölgesel incelme | Prof. Dr. Mehmet Mutaf

Zayıflama bölgesel incelme

Zayıflama için en büyük faktör yaşam tarzı değişikliğidir. Zayıflamadaki amaç beden kitle indeksini azaltmaktır. Yaşam tarzı değişikliğini diyet ve spor kapsamaktadır. 

Bölgesel incelme ise lokalize vücut konturundaki fazlalıktır. Özel cihazlar sayesinde bölgesel fazla yağlara müdahale etme şansımız bulunmaktadır. Bizim için gerçek hedef kitlesini oluşturmaktadır. Ancak Cerrahi olarak bölgesel olarak yağlarınızdan kurtulma fikrinizi hiçbir zaman aklınızdan çıkarmayın. Yaşam tarzınıza, iş yoğunluğunuza, seans takip edebilecek olanlara göre tedavi değişir. Doktorunuzla yapılacak olan görüşme ile size en uygun tedavi protokolü belirlenir.  

Çoklu seans takip edebilecek olanlar, cerrahiye uygun olmayan veya istemeyen hastalar, için kombine sıkılaşma, bölgesel incelme ve sellülit paketleri ile başarı elde etmek mümkün. Merkezimizde coolshape, vellashape 3, AWT, BBL gibi cihazlar  ve kollajen uyarımı için özel enjeksiyonlar ile size uygun tedavi planı uzman doktorlarımız sayesinde yapılabilmektedir.

 

 

COOLSHAPE

Vakum ve led teknolojisi ile hedeflenen bölgesel yağ hücrelerini dondurarak işlevsiz hale getirip onların yok olmasını sağlayan kontrollü ve bölgesel bir cilt soğutma yöntemidir.

Cilt özel jel örtü ile korunur. İçeri çekilen yağlar hızla sıfır derecenin altında soğutulur ve yağlar dondurulur. Başka dokulara zarar vermez ve ameliyatsız bir şekilde yağların parçalanması ve azaltılması sağlanır. Daha sonra yağ hücreleri donarak kendi kendilerine parçalanmaları aktive edilmiş olur. Zaman içerisinde parçalanan yağlar vücut tarafından yavaş yavaş yok edilir ve vakumlanan alan 2-3 hafta sonra yok olmuş olur. 

UYGULAMA

  İşlem yaklaşık 60 dakika sürer. Tek seansta 2 başlık kullanılabilir.  İşlem sırasında ilk 4-5 dakika bölgesel hafif ağrı hissedilir. Kişi günlük yaşamına rahatlıkla devam edebilir. Coolshape kişilerin bölgesel yağ oranına göre değişmekle birlikte tek seans yeterlidir. Yoğun kilolu ve yağ dokusu daha uzun süreli mevcut olan kişilerde tek seans yerine seans sayısını artırarak 2-3 seans aynı bölgeye uygulama yapılarak sonucun daha hızlı ve etkin olması sağlanabilir. Uygulama aralığı ise 30 gündür. İşlem sonrasında ise ciltte kızarıklık oluşabilir. Sonuç ise 3. haftadan itibaren fark edilmeye başlar.

Diğer uygulamalar ile de kombine olarak kullanılabilir, etkinliği ve yağların daha hızlı atılmasını sağlamak için ek uygulamalardan da fayda sağlanabilir.

KİMLER İÇİN UYGUNDUR?

Cool Shape , vücut kitle indeksi (BMI) normal veya normalin biraz üstünde, genel olarak kilosu olmayıp da bölgesel yağlanmaları olan kişiler için uygundur. Yağlı bölgelerin vakum içine alınacak kıvamda olması gereklidir.Hamilelerde  doğumdan 3 ay sonra ve sezeryan ameliyatından sonra yara iyileşmesi tamamlandığında rahatlıkla kullanılabilir. Ancak yara izi üzerinde oluşan kızarıklığın geçmesi kişiye göre 1-2 gün sürebilir. Bunun dışında bir yan etkisi yoktur.

ETKİLERİ

Yağ Azaltma, sellülit iyileştirme,vücut şekillendirme, cilt sıkılaştırma

Detaylı bilgi yada sizi aramamızı isterseniz aşağıdaki formu doldurabilrsiniz. 

1 Kişisel Bilgilerinizi Giriniz
Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi giriniz.

SİZİ ARAYALIM!

Formu doldurun, size hemen ulaşalım.