Lütfen bekleyiniz...

Prof. Dr. Mehmet Mutaf

Lütfen bekleyiniz...

Prof. Dr. Mehmet Mutaf
Prof. Dr. Mehmet Mutaf

Sayfa Yükleniyor

Beklediğiniz için teşekkürler!

Microtia Anti-aging burun estetiği | Prof. Dr. Mehmet Mutaf

Anti-aging burun estetiği

 

Anti-aging burun estetiği Özet Bilgi

ANESTEZİ
Anestezi genel
AMELİYAT SÜRESİ
Ameliyat Süresi 1-2 saat
İYİLEŞME SÜRECEİ
İyileşme Süreci 7-10 gün
KESİN SONUÇ
Kesin Sonuç 6 ay- 1 yıl
HASTAHANEDE KALMA SÜRESİ
Kullanım Süresi Sürekli
AĞRI
Ağrı yok
NOT
Not anti-aging çin ek estetik girişimler önerilir
Yaşlanma ile beraber burun boyutlarında büyüme ve burun ucun da aşağı dogru eğilme meydana gelebilmektedir. Aynı zamanda burun boyutları sabit kalsa bile yaşlanma ile beraber yüzün diğer yumuşak yapıları yer çekimi etkisi ile aşağı doğru yer değiştirdiği için burun anatomik yapıları daha belirgin hale gelip yaşlı ifadeye katkısı olmaktadır.

 Bu tip hastalara tek başına burun estetiği uygulansa bile kişiye gençlik ifadesi  verilecektir. Aynı zamanda bu hastalar yüz gençleştirme prosedürlerine de aday hastalardır. Aynı seans da yüz germe, boyun germe,  göz kapağı estetiği, çene estetiği, yağ enjeksiyonları ya da botulinum toksin enjeksiyonları, dolgu uygulamaları eklenebilmektedir.

Detaylı bilgi yada sizi aramamızı isterseniz aşağıdaki formu doldurabilrsiniz. 

1 Kişisel Bilgilerinizi Giriniz
Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi giriniz.


Ayrıntılı tıbbi hikaye alınması, hasta muayenesi, kişinin beklentileri, ameliyat hakkında bilgilendirme, işlem öncesi fotoğraflama, ameliyat sonrası sonuçların beraber değerlendirilmesi, gerekli tahlil ve tetkikler yapılır.Genel anestezi altında, 1-2 saat  sürede doğal görüntü elde edilecek gerekli işlemler yapılır. Hastanın yüz yapısına göre ek gençleşme prosedürleri (yüz germe, boyun germe,  göz kapağı estetiği, çene estetiği, yağ enjeksiyonları, botulinum toksin enjeksiyonları, dolgu uygulamaları, vitamin uygulaması, lazer ile resurfacing)  eklenebilir. Özel atel uygulama, gerektiğinde silikon burun tampon uygulaması yapılabilir.Kısa sürede beslenme başlar, ilk 24 saat soğuk uygulama, atel ıslatılmadan ertesi gün banyo, tampon çıkarılması 2-3. Gün, atel çıkarılması 7. Gün, işe geri dönme 1-2 hafta sonra, hafif egzersiz 3 hafta sonra, ağır egzersiz 6 hafta sonra, gözlük kullanımı 6 hafta sonra yapılır. Yüzde morarma ve şişlikler görülebilir ortalama 2-3 hafta sürer. Tam iyileşme 6 ay- 1 yıl sonundadır. (burun işlemlerine eklenen prosedürlere göre bu süreler değişkenlik gösterebilir.)

 


SİZİ ARAYALIM!

Formu doldurun, size hemen ulaşalım.